چگونه سیپ ترانک به کسب و کار من کمک می کند
امیر کاردان
/ دسته ها: ویپ

چگونه سیپ ترانک به کسب و کار من کمک می کند

چگونه سیپ ترانک به کسب و کار من کمک می کند؟

سیپ ترانک

Sip trunk با به کار گیری ویژگی های سرور ویپ در یک خط مجرد، باعث ایجاد تماس های راحت و بدون درد سر می گردد.برخی شرکت ها ممکن است بعد از پی بردن به هزینه های گزاف یک PSTN سنتی،بر روی یک IP PBX سرمایه گذاری نمایند.

با این حال، ممکن است به طور کامل ارتباطات خود را با تلفن های ثابت به آن اندازه که امید می رود، قطع ننمایند.بنابراین،حرکت منطقی بعدی که می توانند در راستای کسب و کار خود انجام دهند این است که PBX هایشان را از طریق سیپ به اینترنت وصل نمایند.

در اینجا سناریوی دیگری موجود می باشد:شما یک شرکت در حال رشد می باشد که قبلا فرصتی برای به کار IP PBX داشته اید.اما هم اکنون، شروع به جذب مشتریانی می کنید که هنوز هم از تلفن ثابت سنتی استفاده می نمایند و شما هیچ ایده ای راجه به چگونگی برقراری تماس آنها با خودتان برای کمک به آنها ندارید(حداقل، بدون در نظر گرفتن هزینه های مخوف برای برگشت به PSTN).

در هر دو مورد،هنوز هم خطر صرف پول زیاد وجود دارد که صرفه جویی از طریق استفاده از یک IP PBX را به حداقل می رساند.خبر خوب این است که، یک نرم افزار ویپ، واقعا تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید تا از سیپ ترانک استفاده نمایید در حالی که از هزینه های بالای تلفن های ثابت قدیمی دوری کنید.

822 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان